شرایط و قوانین استفاده از خدمات سیستم رزواسیون اینترنتی :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سیستم رزواسیون اینترنتی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت سیستم رزواسیون اینترنتی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سیستم رزواسیون اینترنتی از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سیستم رزواسیون اینترنتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سیستم رزواسیون اینترنتی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود و یا ثبت اطلاعات لازم برای صدور رزرو به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سیستم رزواسیون اینترنتی اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات سیستم رزواسیون اینترنتی استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سیستم رزواسیون اینترنتی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سیستم رزواسیون اینترنتی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد سیستم رزواسیون اینترنتی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سیستم رزواسیون اینترنتی را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ............................ تنها شماره‌ای است که سیستم رزرواسیون اینترنتی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سیستم رزواسیون اینترنتی ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سیستم رزواسیون اینترنتی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@satrapparvaz.ir اطلاع دهید. همچنین ....................، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش سیستم رزواسیون اینترنتی را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
سیستم رزواسیون اینترنتی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. سیستم رزواسیون اینترنتی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سیستم رزواسیون اینترنتی ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سیستم رزواسیون اینترنتی ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سیستم رزواسیون اینترنتی جزئی از اموال سیستم رزواسیون اینترنتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سیستم رزواسیون اینترنتی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سیستم رزواسیون اینترنتی محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش ارایه خدمات:
سیستم رزواسیون اینترنتی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارایه اطلاعات میباشد.
درصورت تکمیل ظرفیت رزرواسیون، شرکت مجاز خواهد بود نسبت به قطع ارایه خدمات رزرواسیون اقدام نماید و این مهم بدون اطلاع قبلی به مشتریان قابل اجرا خواهد بود